یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید!

رمزعبور حداقل باید 6 کارکتر باشد! نمایش

کد امنیتی اشتباه وارد شده! CAPTCHA code

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام حداقل 2 کاراکتر!

نام خانوادگی حداقل 2 کاراکتر!

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

آدرس ایمیل با تکرار مطابقت ندارد!

یک رمز عبور امن برای خود انتخاب کنید! نمایش

تلفن همراه خود را باید وارد کنید!

لطفا پس از مطالعه قوانین پرشین دانشجو موافقت خود را با زدن تیک آن اعلام کنید!

آیا رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

لینک بازیابی پسورد برای شما ارسال شد.

بازگشت به فرم ورود

ثبت نام و تمدید عضویت IEEE

 ثبت نام و تمدید عضویت IEEE

 به منظور تسریع در ثبت نام و تمدید عضویت IEEE برای جامعه دانشگاهی کشور، گروه پرشین‌دانشجو اقدام به ارائه خدمات آنی پرداخت در کمتر از 10 دقیقه در این زمینه و به صورت آنلاین نموده است.

 در صورتی که:

- می خواهید برای اولین بار  در سایت IEEE عضو شوید، فصل سوم راهنمای زیر را مطالعه فرمایید. سپس جهت پرداخت هزینه ریالی فصل پنجم را مطالعه نمایید.

- قبلا عضو IEEE بوده اید و تمایل دارید عضویت IEEE خود را تمدید نمایید، فصل چهارم راهنمای زیر را مطالعه فرمایید. سپس جهت پرداخت هزینه ریالی فصل پنجم را مطالعه نمایید.

- در حین پرداخت به مشکل و یا خطایی برخورد نمودید و یا سوالی برای شما مطرح شد، فصل نهم (سوالات متداول) از کتابچه راهنمای ثبت نام IEEE را مطالعه فرمایید.

- می خواهید با مزایای عضویت در IEEE، نحوه ساختن و فعالسازی ایمیل IEEE به آدرس Yourname@ieee.org، دسترسی به IEEE Account، تغییر عضویت از حرفه ای به دانشجویی آشنا شوید، بقیه فصول راهنما را مطالعه فرمایید.

- و ...

 راهنمای جامع ثبت نام IEEE در 10 دقیقه را از اینجا دانلود و مطالعه نمایید. 

 

توجه: لطفا پیش از آغاز فرایند پرداخت از اینجا، راهنمای جامع نحوه ثبت نام IEEE در 10 دقیقه همراه با نحوه استفاده از سیستم پرداخت خودکار UPAY را دانلود و به دقت مطالعه نمائید.

مهم : با توجه به به روزرسانی سایت پرداخت اتوماتیک هزینه IEEE و یکپارچه شدن سیستم، به منظور شارژ حساب و پرداخت هزینه IEEE خود بایستی در سایت جدید حساب کاربری ایجاد نمایید. لازم به ذکر است کاربران گرامی با حساب های کاربری که قبل از بهمن ماه 97 در سایت قدیمی ایجاد نموده بودند، نمی توانند به حساب خود در سایت جدید وارد شوند و ضروری است که حساب جدید ایجاد نمایند.

 توجه: 

لطفا به منظور بررسی وضعیت پرداخت حتما از حساب کاربری خود استفاده نمایید. در صورتیکه به منظور پرداخت از حساب کاربری دیگران استفاده نمایید، مسئولیت بروز هرگونه مشکل بر عهده پرشین دانشجو نخواهد بود. در صورت عدم تطابق نام حساب کاربری با نام پرداخت کننده، پرشین دانشجو هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عواقب بعدی بر عهده نخواهد گرفت. با تشکر

مراحل ثبت نام / تمدید عضویت در IEEE

انجام مراحل ثبت درخواست عضویت در سایت IEEE

به منظور ثبت نام/تمدید عضویت در سایت انجمن جهانی مهندسین برق و الکترونیک، پس از ایجاد و ورود به حساب کاربری خود در سایت www.IEEE.org مراحل را مطابق راهنمای پرشین دانشجو تا رسیدن به صفحه پرداخت و نمایش کارت خرید ادامه دهید. سپس از حساب کاربری خود خارج شده و پنجره سایت IEEE را ببندید.

عضویت و افزایش موجودی در سامانه Upay پرشین دانشجو

در این مرحله از طریق بخش ورود/عضویت در سایت پرشین دانشجو (بالای صفحه سمت راست)، حساب کاربری خود را ایجاد و پس از دریافت ایمیل فعالسازی، آن را تایید و فعال نمایید. سپس با ورود به حساب کاربری  و از طریق فرم افزایش موجودی، حساب کاربری خود را به مقدار مبلغ دلاری موجود در کارت خرید سایت IEEE شارژ نمایید.

تکمیل فرم سفارش در سامانه Upay و آغاز فرآیند پرداخت

 پس از شارژ ریالی حساب کاربری خود در سایت پرشین دانشجو معادل با میزان دلار درج شده در کارت خرید IEEE، به فرم پرداخت هزینه IEEE مراجعه و اطلاعات مورد نیاز را در فرم وارد نمایید. سپس با انتخاب گزینه ادامه پرداخت، در انتظار انجام اتوماتیک پرداخت هزینه IEEE خود و دریافت تاییدیه پرداخت باشید.


حتما بخوانید!

♦ راهنمای عضویت برای اولین بار: فصل سوم

♦ راهنمای تمدید مجدد عضویت: فصل چهارم

♦ راهنمای پرداخت ریالی هزینه: فصل پنجم 

♦ راهنمای رفع خطا در پرداخت: فصل نهم

دانلود راهنمای پرداخت هزینه IEEEخدمات UPay پرشین دانشجو
پرداخت آنی

زمان در دستان شماست! بلافاصله پس از پرداخت سفارش شما انجام خواهد شد.

بدون واسطه

دیگر نیاز به ثبت سفارش و انتظار جهت پرداخت توسط ما نیست. خودتان پرداخت کنید.

شارژ آنلاین حساب

شارژ حساب به قیمت لحظه ای دلار توسط درگاه آنلاین بانکی

پنل کاربری

مشاهده گزارش عملکرد حساب و ریز تراکنش ها در پنل کاربری

به منظور استفاده از تمامی امکانات سامانه UPay همچون افزایش موجودی، مشاهده تراکنش‌ها، انجام اتوماتیک پرداخت‌ها و.... می‌بایست در ابتدا از قسمت ورود/عضویت به حساب کابری خود در سایت وارد شوید‎.‎
خدمات IEEE
پرداخت هزینه IEEE
عضویت دانشجویی/ حرفه ای