یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید!

رمزعبور حداقل باید 6 کارکتر باشد! نمایش

کد امنیتی اشتباه وارد شده! CAPTCHA code

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام حداقل 2 کاراکتر!

نام خانوادگی حداقل 2 کاراکتر!

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

آدرس ایمیل با تکرار مطابقت ندارد!

یک رمز عبور امن برای خود انتخاب کنید! نمایش

تلفن همراه خود را باید وارد کنید!

لطفا پس از مطالعه قوانین پرشین دانشجو موافقت خود را با زدن تیک آن اعلام کنید!

آیا رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

لینک بازیابی پسورد برای شما ارسال شد.

بازگشت به فرم ورود

تمامی خدمات و فعالیت‌های سایت پرشین دانشجو، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

پرشین دانشجو هیچ گونه خرید و فروش فیزیکی ارز به صورت اسکناس ندارد.

1
پرشین دانشجو تنها وظیفه پرداخت ارزی شما و ارائه رسید بابت پرداخت درخواستی را در چارچوب قوانین خود خواهد داشت. لطفا قبل از ثبت سفارش و پرداخت هزینه نهایی، از معتبر بودن سایت مورد نظر و نوع محصول اینترنتی که قصد انجام خرید آن را دارید، اطمینان حاصل نمایید. پرشین دانشجو هیچ گونه مسئولیت حقوقی ناشی از عدم ارائه سرویس خریداری شده به شما پس از نهائی شدن پرداخت را نمی پذیرد و کلیه مسئولیت ها برعهده سفارش دهنده می باشد. به عنوان مثال در بسیاری از موارد پس از ثبت سفارش، سفارش دهنده متوجه می شود که سایت مذکور امکان ارسال کالا به ایران را ندارد و یا در موارد مشابه پس از ثبت سفارش، کالا یا محصول درخواستی از طریق پست به سفارش دهنده نمی رسد.
1
پس از پرداخت فاکتور و ثبت سفارش، مشتری تا حداکثر 15 دقیقه مهلت دارد تا گروه پرشین دانشجو را در جریان انصراف خود قرار دهد. پس از گذشت این زمان و انجام سفارش توسط پرشین دانشجو، مشتری هیچ گونه حقی نسبت به انصراف از سفارش و تقاضای بازگشت وجه سفارش نخواهد داشت. توجه شود این موضوع در مورد پرداخت های اتوماتیک سایت Upay پرشین دانشجو صادق نمی باشد.
1
در پرداخت های ارزی از طریق حساب پی پال، ویزاکارت یا مسترکارت و ... درصورتیکه سایت مورد نظر شما پس از بررسی از دیدگاه پرشین دانشجو جهت انجام پرداخت امن و قانونی فاقد ضوابط و شرایط لازم تشخیص داده شود، سفارش مربوطه لغو و پس از اطلاع به کاربر وجه آن عینا مسترد می گردد.
1
بازگشت هزینه ثبت سفارش در هر حالتی حداقل مشمول کسر 500 تومان کارمزد بانکی بابت انتقال وجه خواهد شد. این مبلغ با توجه به کارمزد متغیر بانک های ایران تغییر خواهد کرد.
1
تمامی تلاش گروه پرشین دانشجو بر آن است که به درخواست های ارسالی پس از پرداخت فاکتور و ثبت سفارش، در همان روز و در سریعترین زمان ممکن تا حداکثر 24 ساعت رسیدگی شده و تکمیل پرداخت صورت گیرد. در بعضی موارد ممکن است با توجه به نوع سفارش و مبلغ ارز درخواستی و یا دلایل احتمالی دیگر، پرداخت مورد نظر به تعویق افتد. در این صورت از طریق ایمیل و یا پیامک و یا تماس تلفنی موضوع به سفارش دهنده اطلاع رسانی خواهد شد. در صورتیکه گروه پرشین دانشجو نتواند سفارش مربوطه را تا حداکثر 72 ساعت بعد از ارسال سفارش انجام دهد، سفارش دهنده حق دارد تا عینا مبلغ واریزی را دریافت نماید.
1
ارسال اطلاعات صحیح و ارائه توضیحات تکمیلی برای هر سفارش ضروری بوده و مسئولیت آن بر عهده سفارش دهنده پرداخت می باشد. به درخواست های ناقص و بدون ارائه توضیحات تکمیلی و اطلاعات ضروری رسیدگی نمی گردد.
1
بررسی درخواست‌های بازگشت پول (ریفاند) برای ثبت سفارش‌های پرداخت آنلاین با کارت‌های اعتباری، تنها تا سه ماه پس از ثبت سفارش مورد بررسی قرار می‌گیرند و پس از طی این مدت هیچ مسئولیتی متوجه پرشین‌دانشجو نمی‌باشد. بازه زمانی بررسی درخواست‌های ریفاند، تنها برای پرداخت‌های ثبت نام آزمون‌های زبان بین المللی (تافل، جی آر ای، آیلتس) دارای استثنا و به مدت 1 سال می‌باشد.  
1
در صورتیکه پس از انجام پرداخت، به هر دلیل (از جمله لغو خرید از طرف سفارش دهنده، مشکل از سایت مقصد یا ...) پرداخت برگشت زده شود، مبلغ بازگشتی پس از کسر ده درصد کارمزد (حداقل ده دلار کارمزد) و سایر هزینه های احتمالی پس از بین 10 تا 30 روز به مشتری عودت داده می شود. این زمان به این دلیل است که در برخی مواقع مدت زمانی از یک تا چند هفته طول می کشد تا فروشنده پول را به حساب پرشین دانشجو بازگرداند. مابقی موجودی شما پس از کسر 10 درصد بابت کارمزد ریفاند، با در نظر گرفتن قیمت دلار فاکتور ثبت سفارش شده در سایت پرشین دانشجو، به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

توجه: دقت نمایید کارمزد اولیه اخذ شده توسط سایت برای پرداخت شما شامل مورد بازگشت هزینه (ریفاند) در حالت کنسل/برگشتی موجودی نخواهد شد.

1
در صورتی که پرشین دانشجو اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ریفاند نشده است، تمام مسئولیت عدم ریفاند (Refund) مبلغ بر عهده مشتری است و سایت پرشین دانشجو مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در این گونه موارد بایستی خود مشتری از طریق ایمیل با سایت مورد نظر مکاتبه نموده و درخواست عدم برگشت وجه از طرف سایت مورد نظر و .... را پیگیری نماید.
1
در صورتیکه مشتری نتواند مستقیما پیگیری وضعیت سفارش خود را از سایت مورد نظر انجام دهد و در ارسال ایمیل و مکاتبات مربوطه با آن سایت مشکل داشته باشد، می تواند پس از هماهنگی و توافق با پشتیبانی پرشین دانشجو و پرداخت هزینه های مرتبط مانند هزینه دیسپیوت (که توسط بانک دریافت می شود) و ...، پیگیری موضوع را به گروه پرشین دانشجو واگذار نماید. توافق نهایی پس از بررسی مدارک توسط پرشین دانشجو صورت خواهد پذیرفت.
1
در مورد کارت های اعتباری صادر شده توسط پرشین دانشجو ( مانند کارت های آنی / مجازی و ...) از آنجا که اطلاعات کارت مستقیما در اختیار مشتری قرار داده می شود، به دلیل مسائل امنیتی کارت، مسئولیت مکاتبه پس از انجام تراکنش ناموفق به هر دلیل با سایت مورد نظر، مستقیما به عهده مشتری خواهد بود. در این زمینه پرشین دانشجو راهنمایی های لازم را جهت ارسال ایمیل به سایت مورد نظر به شما خواهد داد و پس از آن می توانید مستقیما با سایت مورد نظر مکاتبه فرمائید. لطفا در این خصوص به هیچ عنوان شماره 16 رقمی کارت را ارسال نفرمایید و در موارد لزوم فقط و فقط چهار رقم آخر کارت و نام روی کارت را ارسال نمائید. در این خصوص بایستی امنیت کارت شما در اولویت قرار گیرد. در صورت هرگونه سوال گروه پرشین دانشجو در کنار شما خواهد بود.
1
در صورتیکه مشتری به هر دلیل (عدم دقت در درخواست ثبت سفارش مناسب، اشتباه در ارسال راهنما، عدم انتخاب صحیح کارت مورد نظر، ثبت سفارش دلاری و ریالی اشتباه و ...)، از ثبت سفارش خود پس از پرداخت ریالی منصرف گردد، هزینه پس از کسر کارمزد طبق قوانین بازگشت وجه (ریفاند) و موارد ذکر شده در خصوص ریفاند در صفحه قوانین سایت (10 درصد و حداقل ده دلار در ثبت سفارش پرداخت اینترنتی، 5 تا 15 دلار در صورت ثبت سفارش کارت اعتباری و ...) با ارسال به بخش مالی حداکثر تا 72 ساعت به مشتری عودت داده خواهد شد. خواهشمند است در ثبت سفارش خود دقت فرمائید.
1
در صورتیکه گروه پرشین دانشجو به دلیل مشکل در کارت خود نتواند پرداخت مشتری را تکمیل نماید، پرشین دانشجو موظف است هزینه دریافتی را در اسرع وقت مسترد نماید. دقت نمایید در حالتی این موضوع امکانپذیر است که مشتری تمامی قوانین فوق (شامل ارسال راهنمای صحیح و ...) را رعایت نموده باشد و گروه پرشین دانشجو به دلیل مشکل در کارت خود نتواند پرداخت را انجام دهد.
1
هنگام درخواست ثبت سفارش در سایت مورد نظر خود (چه با کارت فیزیکی گروه پرشین دانشجو و چه با کارت مجازی خریداری شده) دقت نمایید که اجباری به ارائه تصویر کارت پرداختی، نام بانک و مشخصات بانک، دریافت تماس تلفنی از سایت مورد نظر جهت تائید خرید (Phone Verification) و ... را برای شما در نظر نگرفته باشد. در این گونه موارد در صورتیکه کاربر از گروه پرشین دانشجو درخواست ارسال اسکن کارت، نام بانک، مشخصات حساب بانکی، تماس تلفنی و هر گونه مواردی از این قبیل را نماید، پرشین دانشجو هیچکدام از این موارد که مرتبط با امور بانکی و شخصی گروه می باشد را در اختیار شما قرار نخواهد داد. در این خصوص هنگام کنسلی سفارش، به دلیل عدم دقت در ثبت سفارش مشمول قوانین بازگشت وجه خواهید شد. لطفا در ثبت سفارش خود دقت فرمائید.
1
در صورت بروز هر یک از موارد زیر:

- عدم تکمیل فرم ثبت سفارش و اطلاعات تماس ناقص مانند آدرس ایمیل اشتباه، شماره تماس اشتباه و ...
- راهنمای پرداخت ناقص مانند عدم ارسال راهنمای پرداخت، عدم توضیحات کافی و شفاف جهت پرداخت، لینک پرداخت مشکل دار، ارائه نام کاربری (Username) و کلمه عبور (Password) اشتباه و یا عدم ارائه آن و ...
- مشکل در سایت مورد نظر شما جهت پرداخت
- پرداخت هزینه دلاری مغایر با هزینه موجود در سبد خرید سایت مقصد
- عدم توجه و پاسخ به درخواست های مطرح شده در ایمیل های ارسالی از سوی پرشین دانشجو (کاربر موظف است تمامی پوشه های Inbox، Spam، Junk و ... چک نماید)
- بروز هرگونه مشکل خارج از کنترل پرشین دانشجو در طی پروسه پرداخت مانند خطا در لینک ارسالی، عدم کارکرد لینک ارسالی، مشکل در درگاه پرداخت آنلاین سایت مورد نظر شما، در دسترس نبودن سایت مورد نظر شما و ...

مسئولیت هر گونه تاخیر یا اشکال در انجام سفارش، ضرر و زیانی که به مشتری وارد شود و هر پیامد دیگری برای مشتری یا پرشین دانشجو، به طور کامل بر عهده مشتری می باشد. پرشین دانشجو این موارد را فقط یکبار و از طریق ایمیل به اطلاع شما می رساند. پس از آن مسئولیت پیگیری و تماس با گروه پرشین دانشجو از طریق پرتال پشتیبانی و یا ایمیل و اصلاح درخواست با مشتری می باشد. در مورد ارسال اشتباه راهنما و مواردی از این دست، پرشین دانشجو هیچگونه مسئولیتی را در صورت تاخیر در انجام درخواست به عهده نمی گیرد.

1
امکان پرداخت های غیردانشگاهی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و پرشین دانشجو (همانند شارژ اکانت بازی، نرم افزار پیام رسان، آنلاک گوشی، سایت های دوست یابی و موارد مشابه) وجود ندارد. لطفا برای این موارد به هیچ عنوان سفارش ثبت نفرمایید. در صورت عدم دقت در ثبت سفارش خلاف این قوانین، مسئولیت عدم انجام سفارش با پرشین دانشجو نمی باشد.
1
در مواردی ممکن است پرشین دانشجو تشخیص دهد به دلیل مسایل امنیتی برای کارت، نباید ایمیل مشتری را در فرایند خرید وارد نماید. در این حالت پرشین دانشجو ایمیل خود را وارد خواهد نمود.
1
از زمان اتصال به درگاه پرداخت بانک ملت تا زمان بازگشت مجدد پس از تکمیل پرداخت به سایت پرشین دانشجو، تمامی مسئولیت انتقال وجه به عهده بانک می باشد و تنها پس از صدور کد تراکنش بانکی توسط بانک است که پرداخت شما به گروه پرشین دانشجو تکمیل در نظر گرفته می شود.
1
مشتری بایستی پس از پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه مورد نظر به اکانت خود مراجعه و از ارسال اپلیکیشن و ثبت درخواست نهایی خود مطمئن شود. مسئولیت پرشین دانشجو فقط پرداخت هزینه Application Fee است و با توجه به شرایط پرداختApplication ممکن است آن را پس از پرداخت Submit نماید یا این که Submit ننماید. بنابراین مشتری باید بلافاصله پس از دریافت ایمیل انجام موفقیت آمیز پرداخت، وارد اکانت Application خود شده و از Submit شدن آن مطمئن شود.

تمامی خدمات و فعالیت‌های سایت پرشین دانشجو، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

پرشین دانشجو هیچ گونه خرید و فروش فیزیکی ارز به صورت اسکناس ندارد.

1
در صورت بروز مشکل در استفاده از کارت صادر شده، بایستی پس از تهیه یک نامه برای سایتی که قصد خرید از آن را داشته اید، فقط و فقط 4 رقم آخر کارت خود را برای آنها ارسال نمایید و مشکل خود را توضیح دهید (به عنوان مثال سرعت اینترنت شما پایین بوده و کارت خطا داده و هزینه کسر شده است و یا اینترنت شما قطع شده و ...). در این گونه موارد با توجه به نوع کارت خود ابتدا موجودی کارت را بگیرید. در صورت کسر مبلغ و عدم انجام پرداخت، درخواست خود را به سایت فروشنده ارسال نمایید. دقت کنید در این زمینه گروه پرشین دانشجو راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهد داد، اما چون کارت به نام شماست پیگیری های مربوطه از طریق ایمیل بایستی از طرف شما صورت پذیرد. توجه شود در مکاتبات فقط و فقط 4 رقم آخر کارت را برای امور مالی سایت مربوطه جهت پیگیری سفارش خود ارسال نمایید. به هیچ عنوان تمامی اطلاعات کارت خود را ارسال نکنید.
1
به دلیل تحریم ناعادلانه کشورمان، ترجیحا در هنگام پرداخت از آی پی (IP) آیران استفاده ننمائید.
1
مسئولیت حراست از اطلاعات کارت پس از صدور با مشتری می باشد. سیستم سایت پرشین دانشجو حداکثر امنیت را برای شما در نظر گرفته است، اما در مواردی (همچون استفاده از مکان های عمومی جهت ورود به حساب کاربری خود، پسوردهای ضعیف، قرار دادن اطلاعات کارت به آشنایان و ....) هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.
1
از کارت های مجازی / فیزیکی صادر شده توسط پرشین دانشجو در سایت هایی مانند AliExpress و Paypal و  Skrill و موارد مشابه استفاده نکنید. این نوع سایت ها پس از پرداخت موفقیت آمیز به صورت رندوم ممکن است از شما اطلاعاتی نظیر اسکن پاسپورت، گواهینامه رانندگی و ... را بخواهند که به دلیل حضور در ایران و عدم امکان ارسال مدارک درخواست شده توسط شما، پرداخت کنسل خواهد شد. پروسه بازگشت هزینه از این سایتها طولانی بوده و در برخی مواقع برخلاف وعده خود هزینه را برگشت نخواهند داد. لطفا در خرید از اینگونه سایتها تمامی موارد را در نظر بگیرید. در غیر اینصورت پرشین دانشجو هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
1
مهم: توجه داشته باشید در صورت خرید از سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و پرشین دانشجو (همانند سایت های دوست یابی و موارد مشابه) با استفاده از کارت های صادر شده توسط پرشین دانشجو، کارت مربوطه بدون اطلاع قبلی مسدود و در صورت لزوم به مراجع ذیصلاح اطلاع رسانی خواهد شد. لطفا مطابق قوانین سایت اقدام به خرید نمائید.

 

««« قوانین و اطلاعات مرتبط با کارت‌های اعتباری پرشین دانشجو »»»

 

 ویزا کارت مجازی غیر قابل شارژ TravelEZ 

در جدول زیر ویژگی‌های  ویزا کارت مجازی به صورت خلاصه آمده است:

 مدت زمان صدور

حداکثر 24 ساعت

موجودی کارت

10 تا 1000 دلار (مضارب 5) غیرقابل شارژ مجدد

هزینه صدور

15 دلار

مدت اعتبار کارت

یک سال پس از تاریخ شارژ اولیه

کارمزد تراکنش ناموفق

50 سنت

کارمزد تراکنش زیر 30 دلار

75 سنت

کارمزد خرید دلاری

رایگان

کارمزد خرید با ارز غیر از دلار        

2.75  %

سقف خرید روزانه

بدون محدودیت

 دارای قابلیت بازگشت پول (Refund) به کارت

دارای پنل کاربری برای مشاهده آنلاین موجودی و تراکنش‌ها توسط مشتری

 
توجه داشته باشید در صورت خرید از سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و پرشین دانشجو (همانند سایت های دوست یابی و موارد مشابه) با استفاده از کارت های صادر شده توسط پرشین دانشجو، کارت مربوطه بدون اطلاع قبلی مسدود و در صورت لزوم به مراجع ذیصلاح اطلاع رسانی خواهد شد. لطفا مطابق قوانین سایت اقدام به خرید نمائید.

 

 

 مستر کارت مجازی غیر قابل شارژ PDGyft 

در جدول زیر ویژگی‌های  مستر کارت مجازی به صورت خلاصه آمده است:  

مدت زمان صدور

حداکثر 3 ساعت

موجودی کارت

25 تا 500 دلار (مضارب 25) غیرقابل شارژ مجدد

هزینه صدور

10 دلار

مدت اعتبار کارت

سه ماه پس از تاریخ شارژ اولیه

کارمزد تراکنش ناموفق

50 سنت

کارمزد خرید دلاری

رایگان

کارمزد خرید با ارز غیر از دلار        

4   %

سقف خرید روزانه

بدون محدودیت

دارای قابلیت بازگشت پول (Refund) به کارت

دارای پنل کاربری برای مشاهده آنلاین موجودی و تراکنش‌ها توسط مشتری

 
تمامی قوانین و مشخصات مستر کارت مجازی بر پایه اطلاعات مندرج در صفحه ویژگیهای مستر کارت مجازی می‎باشد که شما در هنگام خرید کارت با آن موافقت نموده‎اید. 
توجه داشته باشید در صورت خرید از سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و پرشین دانشجو (همانند سایت های دوست یابی و موارد مشابه) با استفاده از کارت های صادر شده توسط پرشین دانشجو، کارت مربوطه بدون اطلاع قبلی مسدود و در صورت لزوم به مراجع ذیصلاح اطلاع رسانی خواهد شد. لطفا مطابق قوانین سایت اقدام به خرید نمائید.

 

 

قوانین مرتبط با ویزاکارت قابل شارژ نوع اول


- تراکنش ماهیانه کارت بایستی حداقل 200 دلار باشد و در غیر اینصورت بانک کارت را کنسل خواهد نمود. این کارت فقط برای گروه هایی که خریدهایی زیادی در ماه دارند توصیه می شود.

- حداقل درخواست جهت صدور اولیه کارت ویزا کارت قابل شارژ نوع اول، شارژ حداقل 200 دلاری می باشد.

- هزینه کنسلی کارت/ سفارش 10 دلار بوده و مابقی موجودی کارت پس از کنسل شدن با در نظر گرفتن قیمت دلار ثبت سفارش شده در فاکتور ارسالی پرشین دانشجو، به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. مدت زمان بازگشت پول پس از ارسال درخواست کنسلی کارت از سمت مشتری، 7 تا 10 روز کاری می باشد. این زمان مدت زمانی است که از سوی بانک صادر کننده به منظور کنسلی کارت و بازگشت وجه اعلام شده است.

- اعتبار کارت یکساله بوده و قابل تمدید می باشد و هزینه تمدید سالیانه 20 دلار است.

- مشتری بایستی حداقل یکماه ماه قبل از تاریخ انقضای کارت در سال اول، درخواست تمدید را از طریق پورتال پشتیبانی ارسال نماید. در غیر اینصورت مسئولیت کنسل و باطل شدن کارت توسط بانک و صفر شدن مبلغ دلاری موجودی بر عهده پرشین دانشجو نمی باشد.

- درخواست موجودی کارت، از طریق ارسال درخواست از بخش پورتال پشتیبانی، امکان پذیر است و هیچگونه هزینه ای ندارد.

- هزینه کنسلی کارت: 10 دلار. در صورتیکه دیگر تمایل به استفاده از کارت نداشتید می توانید درخواست خود را از طریق پرتال پشتیبانی ارسال نمایید. هزینه کنسل کردن این نوع کارت 5 دلار می باشد و مابقی موجودی شما با در نظر گرفتن قیمت دلار فاکتور ثبت سفارش شده در سایت پرشین دانشجو، به حساب شما برگشت داده خواهد شد. در مورد زمان بازگشت وجه و مطالعه دقیق قوانین بازگشت وجه، به بخش تعهدنامه خدمات در سایت پرشین دانشجو مراجعه فرمایید. دقت فرمائید در حالت کنسلی کارت مبلغ کارمزد اولیه اخذ شده برگشت داده نخواهد شد و فقط مبلغ دلاری بازگردانده خواهد شد.

 

قوانین مرتبط با مستر کارت غیرقابل شارژ US (نوع دوم)

- حداقل مبلغ درخواست صدور 20 دلار است و نوع کارت مستر کارت مجازی غیر قابل شارژ می باشد.

- هزینه کنسلی کارت/سفارش 5 دلار بوده و مابقی موجودی کارت پس از کنسل شدن با در نظر گرفتن قیمت دلار ثبت سفارش شده در فاکتور ارسالی پرشین دانشجو، به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. مدت زمان بازگشت پول پس از ارسال درخواست کنسلی کارت از سمت مشتری، 10 تا 15 روز کاری می باشد. این زمان مدت زمانی است که از سوی بانک صادر کننده به منظور کنسلی کارت و بازگشت وجه اعلام شده است.

- مشتری بایستی حداقل یکماه ماه قبل از تاریخ انقضای کارت در سال اول، درخواست تمدید را از طریق پورتال پشتیبانی ارسال نماید. در غیر اینصورت مسئولیت کنسل و باطل شدن کارت توسط بانک و صفر شدن مبلغ دلاری موجودی بر عهده پرشین دانشجو نمی باشد.

- درخواست موجودی کارت، از طریق ارسال درخواست از بخش پورتال پشتیبانی، امکان پذیر است و هیچگونه هزینه ای ندارد.

- اعتبار کارت سه ساله بوده و از ماه دوم به بعد ماهیانه 5.95 دلار از کارت به منظور هزینه حساب، توسط بانک از کارت کسر می گردد.

- تبصره 1: مستر کارت های صادر شده زیر 100 دلاری در صورت عدم استفاده از مبلغ موجود در کارت پس از سه ماه از تاریخ صدور، باطل خواهند شد.

- تبصره 2: با توجه به اطلاعیه و قانون جدید بانک صادر کننده کارت، هزینه نگهداری کارت در ماه اول رایگان و از ماه دوم بابت هزینه نگهداری کارت (30-day service fee) مبلغ 5.95 دلار از کارت کسر خواهد شد. لطفا در خصوص سفارش کارت و استفاده از آن به این نکته توجه فرمایید.

- دقت شود برای سایت هایی که سیستم Address Verification System یا AVS دارند از این نوع کارت نمیتوان استفاده کرد. حدود 5 درصد سایت ها این سیستم را دارند و این سیستم به دلیل قوانین سخت گیرانه برخی از آنهاست. لطفا قبل از خرید از عدم استفاده سایت مورد نظر از سیستم AVS اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است در خریدهای پی پال و بازی از این کارت استفاده ننمائید.

- در صورتیکه مبلغ موجودی کارت شما به زیر 10 دلار برسد، کارت پس از یک ماه به صورت اتوماتیک باطل خواهد شد.

- در صورتیکه با خرید کارت به مبلغ کمتر، سعی در پرداخت مبلغ بیشتری داشته باشید (به عنوان مثال با مستر کارت 20 دلاری برای خرید 30 دلاری تلاش کنید)، کارت شما مسدود خواهد شد.

- هزینه کنسلی کارت: 5 دلار. در صورتیکه دیگر تمایل به استفاده از کارت نداشتید می توانید درخواست خود را از طریق پرتال پشتیبانی ارسال نمایید. هزینه کنسل کردن این نوع کارت 5 دلار می باشد و مابقی موجودی شما با در نظر گرفتن قیمت دلار فاکتور ثبت سفارش شده در سایت پرشین دانشجو، به حساب شما برگشت داده خواهد شد. در مورد زمان بازگشت وجه و مطالعه دقیق قوانین بازگشت وجه، به بخش تعهدنامه خدمات در سایت پرشین دانشجو مراجعه فرمایید. دقت فرمائید در حالت کنسلی کارت مبلغ کارمزد اولیه اخذ شده برگشت داده نخواهد شد و فقط مبلغ دلاری بازگردانده خواهد شد.

 

تمامی خدمات و فعالیت‌های سایت پرشین دانشجو، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

پرشین دانشجو هیچ گونه خرید و فروش فیزیکی ارز به صورت اسکناس ندارد.

1
 قوانین مرتبط با حواله ارزی دانشجویی (SWIFT)
1
قوانین مرتبط با حواله وسترن یونیون (Western Union)
1
قوانین مرتبط با حواله مانی گرم (MoneyGram)

پرشین دانشجو عینا مبلغ درخواستی شما را حواله خواهد نمود. هزینه احتمالی کسر شده توسط بانک های واسط به عهده مشتری می باشد.
هرگونه مسدودی پول و برگشت هزینه به عهده مشتری می باشد و پرشین دانشجو تا حد توان مشتری را راهنمایی خواهد نمود.
رسید حواله بانکی به صورت اسکن شده و پس از حذف اطلاعات شخصی حساب، به مشتری ایمیل خواهد شد. مدت زمان ارسال پول توسط بانک به بانک مقصد با توجه به شعب بانک های واسط ممکن است بین 5 تا 15 روز کاری به طول بیانجامد. این امر به بانک مقصد و بانک های واسط بستگی دارد.
در صورت مسدودی و یا درخواست پیگیری در صورت تاخیر در دریافت پول در بانک مقصد، کلیه هزینه های احتمالی بر عهده مشتری خواهد بود.