یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید!

رمزعبور حداقل باید 6 کارکتر باشد! نمایش

کد امنیتی اشتباه وارد شده! CAPTCHA code

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام حداقل 2 کاراکتر!

نام خانوادگی حداقل 2 کاراکتر!

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

آدرس ایمیل با تکرار مطابقت ندارد!

یک رمز عبور امن برای خود انتخاب کنید! نمایش

تلفن همراه خود را باید وارد کنید!

لطفا پس از مطالعه قوانین پرشین دانشجو موافقت خود را با زدن تیک آن اعلام کنید!

آیا رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

لینک بازیابی پسورد برای شما ارسال شد.

بازگشت به فرم ورود

راهنمای وقت سفارت سوئد
توضیحات
1
به منظور گرفتن وقت سفارت سوئد اینجا کلیک نمایید. در این صورت پنجره زیر را خواهید داشت. در این پنجره با نام کاربری و کلمه عبوری که قبلا ایجاد نموده اید، به حساب کاربری خود وارد شوید.
وقت سفارت سوئد
توجه: در صورتیکه می خواهید ثبت نام شما توسط گروه پرشین دانشجو انجام پذیرد بایستی نام کاربری و کلمه عبور خود را از طریق بخض توضیحات در فرم ثبت سفارش برای ما ارسال نمایید.
1
در پنجره جدید در صورتیکه گزینه Pop Up مرورگر شما فعال نباشد، اخطار زیر را مشاهده خواهید نمود. در این صورت گزینه Allow Pop Up ... را فعال نموده و مجددا تلاش نمایید.
وقت سفارت سوئد
1
در صورتیکه قبلا درخواست اپلیکیشن خود را تکمیل ننموده اید، گزینه Submit New Application را کلیک نمایید. در صورتیکه فرم خود را تکمیل کرده اید توسط گزینه Pay Latest Application به قسمت پرداخت هزینه وارد شوید.
وقت سفارت سوئد
1
در صفحه جدید کلیه اطلاعاتی که قبلا وارد نموده اید را مجددا کنترل نمایید. در صورتیکه اطلاعات شما صحیح است روی گزینه Next کلیک نمایید.
وقت سفارت سوئد
1
اطلاعات کارت خود را وارد و پرداخت خود را تکمیل نمایید.
وقت سفارت سوئد
1
چند لحظه منتظر بمانید تا پرداخت شما تکمیل شود.
وقت سفارت سوئد
1
در صورت پرداخ موفقیت آمیز پنجره زیر را خواهید داشت. گزینه Next را کلیک نمایید.
وقت سفارت سوئد
1
پس از پرداخت نام افرادی که قصد دارید برای آنها وقت سفارت سوئد را اخذ نمایید، نشان داده خواهد شد. در این پنجره با انتخاب نام افراد، از تقویم مربوطه ساعت و تاریخ مورد نظر را انتخاب و روی آن کلیک نمایید. در اینصورت وقت شما اخذ خواهد شد.
وقت سفارت سوئد
توجه: در صورتیکه زمان را انتخاب نمایید، زمان انتخابی در جلوی اسامی افراد نمایش داده خواهد شد. در صورتیکه تمایل دارید زمان را تغییر دهید، روی گزینه Remove کلیک کرده و پس از حذف، زمان جدید را اخذ نمایید.
وقت سفارت سوئد
در صورتی که به کارت های اعتباری بین المللی دسترسی ندارید جهت پرداخت هزینه ارزی خود می توانید یکی از سه روش زیر را انتخاب کنید.
پرداخت توسط پرشین دانشجو

شما می‌توانید از طریق فرم پرشین دانشجو، برای انجام پرداخت ارزی خود ثبت سفارش نمائید. پرشین‌دانشجو با استفاده از فایل راهنمای ضمیمه ثبت سفارش، پرداخت مورد نظر را انجام داده و سپس رسید پرداخت را از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌کند.

ثبت سفارش

پرداخت اتوماتیک در 10 دقیقه

شما می‌توانید با استفاده از سامانه پرداخت اتوماتیک Upay، ابتدا نسبت به شارژ حساب خود به میزان مورد نظر اقدام نموده و سپس پرداخت ارزی خود را در کمتر از 10 دقیقه به صورت اتوماتیک و بدون واسطه انجام دهید. 

ثبت سفارش

خرید ویزا کارت / مستر کارت

شما می‌توانید با خرید یک کارت ارزی بین‌المللی و وارد نمودن اطلاعات مربوط به کارت (شامل 16 رقم روی کارت، تاریخ انقضا ، کد CVV، آدرس و...) در صفحه مربوطه، شخصا نسبت به انجام پرداخت خود در سایت مورد نظر اقدام نمایید. 

ثبت سفارش

سوال دارید؟ از طریق پرتال پشتیبانی در سمت چپ صفحه مطرح کنید.