یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید!

رمزعبور حداقل باید 6 کارکتر باشد! نمایش

کد امنیتی اشتباه وارد شده! CAPTCHA code

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام حداقل 2 کاراکتر!

نام خانوادگی حداقل 2 کاراکتر!

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

آدرس ایمیل با تکرار مطابقت ندارد!

یک رمز عبور امن برای خود انتخاب کنید! نمایش

تلفن همراه خود را باید وارد کنید!

لطفا پس از مطالعه قوانین پرشین دانشجو موافقت خود را با زدن تیک آن اعلام کنید!

آیا رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

لینک بازیابی پسورد برای شما ارسال شد.

بازگشت به فرم ورود

ویژگی‌های ویزا کارت مجازی TravelEZ

Virtual TravelEZ Visa Card ویزا کارت هدیه مجازی TravelEZ غیرقابل شارژ

یکی از دغدغه‌های کاربران ایرانی و به ویژه دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های خارجی، عدم امکان پرداخت هزینه‌های دانشگاهی مربوطه و خرید از سایت‌های اینترنتی خارجی به صورت مستقل می‌باشد. از جمله‌ برندهای معتبر صدور کارت اعتباری و خدمات مالی بین‌المللی VISA می‌باشد که شما با داشتن یکی از محصولات آن، می‌توانید تمامی پرداخت‌های ارزی خود را انجام دهید. صدور کارت‌های  Visa Card به دو صورت فیزیکی (Physical) و مجازی (Virtual) امکان‌پذیر است که در نوع مجازی بعد از خرید کارت، بدون صدور کارت فیزیکی تنها اطلاعات و مشخصات مرتبط با کارت برای شما ارسال شده و شما با استفاده از این اطلاعات می‌توانید تمامی پرداخت‌های آنلاین و آفلاین خود را انجام دهید.

 

به همین منظور پرشین‌دانشجو اقدام به عرضه‌ و صدور ویزا کارت هدیه مجازی TravelEZ در ایران با کم‌ترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن نموده است. شما می‌توانید با هر نوع کارت بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه ویزا کارت نموده و پس از صدور کارت مجازی طبق زمان‌بندی اعلام‌شده، از آن در تمامی پرداخت‌های آنلاین و آفلاین بین‌المللی خود که متصل به درگاه ویزا کارت باشند استفاده کنید. این کارت‌ها دارای کنترل پنل آنی می‌باشند، بنابراین همواره با ورود به بخش دارندگان کارت می‌توانید تراکنش‌ها و موجودی لحظه‌ای کارت خود را مشاهده نمایید. از آنجایی که این کارت‌ها بصورت پیش‌پرداخت (Prepaid) می‌باشند و به حساب بانکی متصل نیستند، بنابراین تحت هیچ شرایطی امکان بلاک شدن آن‌ها به دلایل مختلف از جمله استفاده با آی پی (IP) ایران یا … پیش نخواهد آمد. همچنین این کارت‌ها Free Billing هستند، بدین معنی که شما می‌توانید در هنگام پرداخت هر آدرسی را برای این کارت‌ها وارد کرده و خرید را انجام دهید.

 

 

Virtual TravelEZ Visa Card مشخصات ویزا کارت مجازی TravelEZ

ویژگی‌ها و قابلیت‌های ویزا ‌کارت‌ هدیه مجازی TravelEZ ارائه شده توسط پرشین‌دانشجو در ادامه آمده است:

      

- ارز پایه کارت

دلار آمریکا

 

- مدت زمان صدور

حداکثر 24 ساعت

 

- موجودی کارت

100 تا 1000 دلار (مضارب 5) غیرقابل شارژ مجدد

 

- هزینه صدور

15 دلار

 

- مدت اعتبار کارت

یک سال پس از تاریخ شارژ اولیه

 

- کشور صادرکننده

امارات

 

- کارمزد تراکنش ناموفق

50 سنت

 

- کارمزد تراکنش زیر 30 دلار

25 سنت

 

- کارمزد خرید دلاری

رایگان

 

- کارمزد خرید با ارز غیر از دلار

2.75  درصد

 

- سقف خرید روزانه (مبلغی / تعدادی)

بدون محدودیت

 

- تعداد کارت‌های فعال هم‌زمان برای هر فرد     

بدون محدودیت

 

- دارای پنل کاربری برای مشاهده آنلاین موجودی و تراکنش‌ها توسط دارنده کارت

 

- دارای قابلیت تغییر آدرس صورتحساب کارت (Billing Address)

 

- دارای قابلیت بازگشت پول (Refund) به کارت در صورت لغو خرید

 

- غیرقابل استفاده در پرداخت‌های آبونمان (Recurring Payments)

 

- قابل استفاده در پرداخت‌های آفلاین (Offline Payment)

 

 

Virtual TravelEZ Visa Card موارد کاربرد ویزا کارت مجازی TravelEZ

ویزا کارت هدیه مجازی TravelEZ ب صورت پیش‌پرداخت (Prepaid) است، یعنی دارای حساب بانکی پشتیبان جهت دریافت و ارسال پول نبوده و فقط با این کارت می‌توان خرید اینترنتی انجام داد. از آنجا که این Visa Card از نوع مجازی و فاقد کارت فیزیکی می‌باشد، امکان خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی یا دریافت پول نقد از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در خارج از کشور با آن وجود ندارد. از این رو استفاده از ویزا ‌کارت‌ مجازی TravelEZ ارائه شده توسط پرشین‌دانشجو، تنها در پرداخت‌های آنلاین کلیه سایت‌های پشتیبانی‌کننده از درگاه ویزا کارت امکان‌پذیر است. از جمله:

      

- پرداخت هزینه اپلیکیشن‌فی، بررسی و پست مدارک، شهریه و خوابگاه دانشگاه‌ها

 

- ثبت نام و ریپورت نمره آزمون‌های بین‌المللی مانند تافل (TOEFL iBT) ، آیلتس (IELTS)، جی آر ای (GRE) و ...

 

- پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت و ویزای کشورهای مختلف مانند MRV Fee، SEVIS Fee و ...

 

- رزرو آنلاین هتل و تهیه بلیط پروازهای خارجی از سایت‌هایی مانند cheapOair.com، Booking.com و ...

 

- انواع پرداخت آنلاین از جمله خرید کالا، خرید نرم‌افزار، خرید سرور، وریفای کردن (Verify) حساب‌های اینترنتی و ...

 

و ...

  

 

صدور ویزا کارت مجازی همه روزه توسط پرشین‌دانشجو انجام می‌شود و شما می‌توانید نسبت به ثبت سفارش آن از طریق مراجعه به صفحه نخست سایت پرشین‌دانشجو و یا منوی ثبت سفارش در بالای سایت اقدام کنید. در ادامه به سوالاتی که ممکن است در رابطه با ویزا کارت‌ هدیه مجازی TravelEZ برای شما پیش آید پاسخ داده‌ایم. در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام از طریق پشتیبانی پرشین‌دانشجو به آدرس ایمیل info@persiandaneshjoo.ir و یا شماره‌های سایت پاسخگوی شما هستیم. 

1
پس از خرید چه اطلاعاتی از کارت در اختیار کاربر قرار می‌گیرد؟ 

پس از ثبت سفارش و صدور کارت طبق زمان‌بندی اعلام‌شده، اطلاعات ویزا کارت مجازی صادر شده به نام شما شامل شماره ۱۶ رقمی روی کارت، تاریخ انقضا، شماره سریال کارت، PIN و کد CVV به همراه آدرس صورتحساب (Billing Address) در اختیار شما قرار داده می‌شود. شما از همان لحظه دریافت اطلاعات کارت، پس از فعال‌سازی می‌توانید از کارت خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که تاریخ انقضای ارائه شده کارت به شما با تاریخ اعتبار یک ساله کارت متفاوت است. شما می‌توانید با مراجعه به بخش دارندگان کارت و ورود به حساب کاربری متصل به ایمیل خود، با کلیک بر روی تصویر هر کارت، مشخصات کارت را مشاهده کنید. لطفا برای آشنایی بیشتر راهنمای ثبت‌نام و فعال‌سازی ویزا کارت هدیه مجازی TravelEZ را نیز مطالعه نمایید. 

1
آیا در تعداد ویزا کارت مجازی صادرشده برای هر فرد محدودیتی وجود دارد؟ 

خیر. در حال حاضر محدودیتی در تعداد صدور ویزا کارت مجازی برای هر شخص وجود ندارد و شما می توانید به تعداد دلخواه کارت مجازی خریداری کرده و دریافت نمائید.

1
آیا امکان استفاده از ویزا کارت مجازی در خریدهای با ارز غیر از دلار وجود دارد؟ 

بله. در پرداخت‌های ارزی با ارز دلار (مانند پرداخت 210 دلاری هزینه ثبت نام تافل) با تهیه یک کارت به میزان دقیق ارز مورد نظر و بدون کارمزد، پرداخت آنلاین شما قابل انجام است. البته با توجه به جدول ویژگی‌های ویزا کارت هدیه مجازی باید به این موضوع در هنگام خرید کارت دقت کنید که موجودی کارت شما کمی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد تا در صورت کسر کارمزدهای عنوان‌شده، در خرید شما مشکلی پیش نیاید. به طور مثال اگر شما می‌خواهید پرداختی 20 دلاری انجام دهید، نیاز به 20.25 دلار موجودی در کارت خود دارید و بنابراین یک کارت 25 دلاری یا بالاتر برای شما مناسب می‌باشد. 

اما در خریدهای غیردلاری حتما به این نکته توجه کنید که از کارت شما هزینه اضافی نرخ تبدیل (Exchange Fee) تا حداکثر 4 درصد کسر می‌گردد. به عنوان نمونه اگر شما قصد انجام یک پرداخت 100 یورویی را دارید و نرخ جهانی تبدیل یورو به دلار مطابق با سایت مرجع تبدیل ارز www.xe.comمعادل 1.2 است، مبلغی حدودا معادل با 124.8 دلار (100×1.2×1.04) از کارت شما کسر می‌گردد. بنابراین اکیداً توصیه پرشین‌دانشجو ثبت سفارش به میزان 5-10 دلار بیشتر از مبلغ پرداختی (مثلا برای مورد فوق یک کارت 125 دلاری) است. در صورتی که پرداخت شما به هر دلیلی مثل ورود اشتباه CVV یا تاریخ انقضا کارت (Expiration Date) و همین‌طور ناکافی بودن موجودی کارت در هنگام پرداخت انجام نشود، مبلغ 50 سنت کارمزد تراکنش ناموفق از کارت کسر می‌شود. در کل چنانچه از مبلغ نهایی پرداختی خود اطمینان کافی ندارید، بهتر است کارت خود را با 5 تا 10 دلار موجودی بیشتر خریداری نمایید.

1
آیا پرداخت در تمامی درگاه‌های خرید پشتیبانی‌کننده از ویزا کارت با ویزا کارت مجازی امکان‌پذیر است؟ 

ویزا کارت‌های مجازی در ۹0 درصد درگاه‌های پرداخت آنلاین که از سیستم ویزا کارت پشتیبانی می‌کنند قابل استفاده می‌باشند. با توجه به این موضوع که این ویزا کارت‌ از نوع هدیه (Gift)، پیش‌پرداخت (PrePaid) و مجازی (Virtual) می‌باشد، لطفا قبل از تهیه آن از بابت پشتیبانی کارت در سایتی که قصد خرید از آن را دارید اطمینان حاصل نمایید. ممکن است برخی از سایت‌ها صرفا از کارت‌های دبیت (Debit Card) و یا کردیت (Credit Card) برای پرداخت پشتیبانی کنند.

در مورد پرداخت هزینه‌های دانشگاهی و به خصوص اپلیکیشن‌فی، پس از چندین سال تجربه پرداخت با استفاده از کارت‌های مجازی می‌توان عنوان نمود که در اکثر موارد هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. تنها برای برخی از دانشگاه‌های کانادایی و اروپایی در صورتی که اطلاعات کارت را وارد کردید و با پیام خطا روبرو شدید، کافیست IP خود را تغییر داده تا بتوانید به سادگی پرداخت خود را انجام دهید. در این حالت هیچگونه مشکلی برای کارت یا اپلیکیشن رخ نداده و با یک تغییر IP ساده می توانید پرداخت را انجام دهید.

 

به طور کلی با ویزا کارت مجازی امکان انجام پرداخت‌های زیر وجود ندارد:

- پرداخت iTunes آمریکا و کانادا (پرداخت از نوع آبونمان)

- پرداخت Google AdWords (پرداخت از نوع آبونمان)

- پرداخت در تمامی سایت‌های شرط بندی و غیراخلاقی (Gambling and Adult sites) 

بهتر است قبل از تهیه ویزا کارت مجازی، موضوع پشتیبانی سایت مقصد از این نوع کارت‌ها را بررسی و نسبت به آن اطمینان حاصل کنید. زیرا در حال حاضر پس از انجام سفارش و صدور کارت، امکان استرداد و يا نقد کردن موجودی کارت‌های اعتباری مجازی مقدور نمی‌باشد. بدیهی است پرشین دانشجو در قبال عدم پذیرش این نوع کارت‌ها در سایت مورد نظر شما مسئولیتی را نمی پذیرد.
1
آیا امکان استفاده از ویزا کارت مجازی در پرداخت‌های دوره‌ای وجود دارد؟ 

خیر. ثبت ویزا کارت مجازی هدیه در پرداخت‌هایی که بصورت دوره‌ای یا تکرارشونده هفتگی، ماهانه، سالانه... باشند (اصطلاحا Recurring Payments و یا Membership Payments) امکان‌پذیر نیست. شما می‌توانید در چنین پرداخت‌هایی از طرف مقابل بخواهید که هر ماه یک صورت‌حساب مستقل برای شما ارسال کند تا آن را مستقیماً توسط ویزا کارت هدیه مجازی خود بپردازید. 

1
آیا امکان پرداخت آفلاین با استفاده از ویزا کارت مجازی وجود دارد؟ 

بله. امکان پرداخت آفلاین با استفاده از ویزا کارت هدیه مجازی وجود دارد. در برخی از پرداخت‌های ارزی شما اطلاعات کارت ویزا یا مستر خود را بصورت فکس، نامه، ایمیل و یا ثبت در سایت برای پذیرنده ارسال نموده و پذیرنده نیز به صورت دستی و اصطلاحاً بصورت آفلاین اطلاعات کارت شما را در سیستم وارد و مبلغ را کسر می‌کند. در این نوع پرداخت‌ها، اطلاعات پرداخت به یک ترمینال بر مبنای چیپ متصل است که با ویزا کارت هدیه مجازی TravelEZ قابل پرداخت است. 

1
آیا امکان بازگشت وجه (Refund) به ویزا کارت مجازی وجود دارد؟ 

ویزا کارت هدیه مجازی امکان بازگشت پول (Refund) مبالغ پرداخت شده را دارد. یعنی اگر به هر دلیلی تمام یا بخشی از مبالغ پرداخت شده قبلی به کارت بازگردد، این مبلغ ریفاند شده و به موجودی کارت شما اضافه می‌شود.

1
هزینه صدور، محدودیت موجودی و نحوه سفارش ویزا کارت‌ مجازی چگونه می‌باشد؟ 

هزینه صدور ویزا کارت هدیه مجازی با موجودی دلخواه حداقل 100 دلار تا حداکثر 1000 دلار (ضریبی از عدد 5)، مقداری ثابت و برابر 15 دلار می‌باشد. لازم به ذکر است که ویزا کارت هدیه مجازی قابلیت شارژ مجدد را نداشته و غیر قابل شارژ می‌باشد. صدور ویزاکارت هدیه مجازی TravelEZ توسط پرشین‌دانشجو همه روزه (حتی در ایام تعطیل) و طبق زمان‌بندی اعلام‌شده صورت می‌گیرد. شما می‌توانید می‌توانید با کلیک بر روی لینک زیر و یا از طریق مراجعه به صفحه نخست سایت پرشین‌دانشجو نسبت به ثبت سفارش کارت با موجودی دلخواه خود اقدام کنید. 

 

ثبت سفارش ویزا کارت هدیه مجازی TravelEZ غیرقابل شارژ

 

در صورتی که حساب شما در پرشین دانشجو تایید شده باشد، حداکثر طی مدت 24 ساعت ویزا کارت هدیه مجازی شما صادر و اطلاعات آن ارسال می‌گردد.
در صورتی که به کارت های اعتباری بین المللی دسترسی ندارید جهت پرداخت هزینه ارزی خود می توانید یکی از سه روش زیر را انتخاب کنید.

سوال دارید؟ از طریق پرتال پشتیبانی در سمت چپ صفحه مطرح کنید.