یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید!

رمزعبور حداقل باید 6 کارکتر باشد! نمایش

کد امنیتی اشتباه وارد شده! CAPTCHA code

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام حداقل 2 کاراکتر!

نام خانوادگی حداقل 2 کاراکتر!

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

آدرس ایمیل با تکرار مطابقت ندارد!

یک رمز عبور امن برای خود انتخاب کنید! نمایش

تلفن همراه خود را باید وارد کنید!

لطفا پس از مطالعه قوانین پرشین دانشجو موافقت خود را با زدن تیک آن اعلام کنید!

آیا رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

لینک بازیابی پسورد برای شما ارسال شد.

بازگشت به فرم ورود

پرداخت هزینه اقامت دانمارک(گرین کارت)
1
جهت پرداخت هزینه اقامت دانمارک (گرین کارت) آدرس روی این لینک کلیک نمایید.
1
سپس همانند تصویر زیر کیس آی دی خود (Case Order ID) را در کادر مربوطه وارد نموده و گزینه View Payment Status را کلیک نمائید.
توجه: دقت نمائید که در صورتیکه می خواهید ثبت نام شما توسط پرشین دانشجو انجام شود، بایستی کیس آی دی (Case Order ID) خود (کادر طلایی شماره 1) را هنگام ثبت سفارش از طریق بخش توضیحات برای ما ارسال نمائید.
1
سپس روی گزینه PayOnline کلیک شود.

1
در پنجره جدید روی گزینه Pay کلیک شود.
1
در پنجره جدید مبلغ نهایی پرداخت همراه با اضافه شدن مالیات نمایش داده خواهد شد. دقت نمائید که دراین جا به عنوان مثال مبلغی که بایستی ثبت سفارش نمائید،7025/64 کرون دانمارک است که این مبلغ شامل 175/64 کرون مالیات شده است.
توجه: دقت نمائید که در اینجا مبلغ اولیه 6850 کرون بوده است و مبلغ 175/64 کرون مالیات به آن اضافه شده و نهایتا مبلغ نهایی قابل پرداخت،7025/64 کرون دانمارک می باشد. به منظور مشاهده مبلغ نهایی با احتساب مالیات هم میتوانید یک شماره ویزا کارت وارد نموده و مبلغ نهایی را مشاهده نمائید. در صورت عدم دسترسی به ویزا کارت ، جهت راهنمایی با پشتیبانان پرشین دانشجو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.
1
پس از وارد نمودن اطلاعات کارت گزینه Complete payment کلیک شود تا فرایند پرداخت تکمیل گردد.
1
پس از پرداخت موفقیت آمیز رسید زیر به شما نشان داده خواهد شد.
1
و در نهایت صفحه پرداخت همراه با کد Transaction ID جهت ارسال مدارک نمایش داده خواهد شد. این رسید را می توانید به همراه مدارک به بخش مربوطه ارسال نمائید
در صورتی که به کارت های اعتباری بین المللی دسترسی ندارید جهت پرداخت هزینه ارزی خود می توانید یکی از سه روش زیر را انتخاب کنید.
پرداخت توسط پرشین دانشجو

شما می‌توانید از طریق فرم پرشین دانشجو، برای انجام پرداخت ارزی خود ثبت سفارش نمائید. پرشین‌دانشجو با استفاده از فایل راهنمای ضمیمه ثبت سفارش، پرداخت مورد نظر را انجام داده و سپس رسید پرداخت را از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌کند.

ثبت سفارش

پرداخت اتوماتیک در 10 دقیقه

شما می‌توانید با استفاده از سامانه پرداخت اتوماتیک Upay، ابتدا نسبت به شارژ حساب خود به میزان مورد نظر اقدام نموده و سپس پرداخت ارزی خود را در کمتر از 10 دقیقه به صورت اتوماتیک و بدون واسطه انجام دهید. 

ثبت سفارش

خرید ویزا کارت / مستر کارت

شما می‌توانید با خرید یک کارت ارزی بین‌المللی و وارد نمودن اطلاعات مربوط به کارت (شامل 16 رقم روی کارت، تاریخ انقضا ، کد CVV، آدرس و...) در صفحه مربوطه، شخصا نسبت به انجام پرداخت خود در سایت مورد نظر اقدام نمایید. 

ثبت سفارش

سوال دارید؟ از طریق پرتال پشتیبانی در سمت چپ صفحه مطرح کنید.