یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید!

رمزعبور حداقل باید 6 کارکتر باشد! نمایش

کد امنیتی اشتباه وارد شده! CAPTCHA code

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نام حداقل 2 کاراکتر!

نام خانوادگی حداقل 2 کاراکتر!

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

آدرس ایمیل با تکرار مطابقت ندارد!

یک رمز عبور امن برای خود انتخاب کنید! نمایش

تلفن همراه خود را باید وارد کنید!

لطفا پس از مطالعه قوانین پرشین دانشجو موافقت خود را با زدن تیک آن اعلام کنید!

آیا رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

آدرس ایمیل خود را باید وارد کنید!

لینک بازیابی پسورد برای شما ارسال شد.

بازگشت به فرم ورود

ثبت نام و تمدید عضویت IEEE

 ثبت نام و تمدید عضویت IEEE

به منظور تسریع در ثبت نام و تمدید عضویت IEEE برای جامعه دانشگاهی کشور، گروه پرشین‌دانشجو اقدام به ارائه خدمات آنی پرداخت در کمتر از 10 دقیقه در این زمینه و به صورت آنلاین نموده است.

 در صورتی که:

- می خواهید برای اولین بار  در سایت IEEE عضو شوید، فصل سوم راهنمای زیر را مطالعه فرمایید. سپس جهت پرداخت هزینه ریالی فصل پنجم را مطالعه نمایید.

- قبلا عضو IEEE بوده اید و تمایل دارید عضویت IEEE خود را تمدید نمایید، فصل چهارم راهنمای زیر را مطالعه فرمایید. سپس جهت پرداخت هزینه ریالی فصل پنجم را مطالعه نمایید.

- در حین پرداخت به مشکل و یا خطایی برخورد نمودید و یا سوالی برای شما مطرح شد، فصل نهم (سوالات متداول) از کتابچه راهنمای ثبت نام IEEE را مطالعه فرمایید.

- می خواهید با مزایای عضویت در IEEE، نحوه ساختن و فعالسازی ایمیل IEEE به آدرس Yourname@ieee.org، دسترسی به IEEE Account، تغییر عضویت از حرفه ای به دانشجویی آشنا شوید، بقیه فصول راهنما را مطالعه فرمایید.

- و ...

 راهنمای جامع ثبت نام IEEE در 10 دقیقه را از اینجا دانلود و مطالعه نمایید. 

 

توجه 1: شارژ سیستم UPay تنها تا یک هفته اعتبار دارد و پس از آن موجودی شما صفر می‌گردد. بنابراین تنها در صورتی که قصد انجام پرداخت IEEE را دارید، نسبت به شارژ حساب خود اقدام نمایید.

 

توجه 2: لطفا پیش از آغاز فرایند پرداخت از اینجا، راهنمای جامع نحوه ثبت نام IEEE در 10 دقیقه همراه با نحوه استفاده از سیستم پرداخت خودکار UPAY را دانلود و به دقت مطالعه نمائید.

 

 توجه 3: لطفا به منظور بررسی وضعیت پرداخت حتما از حساب کاربری خود استفاده نمایید. در صورتیکه به منظور پرداخت از حساب کاربری دیگران استفاده نمایید، مسئولیت بروز هرگونه مشکل بر عهده پرشین دانشجو نخواهد بود. در صورت عدم تطابق نام حساب کاربری با نام پرداخت کننده، پرشین دانشجو هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عواقب بعدی بر عهده نخواهد گرفت.

 

مهم: با توجه به به روزرسانی سایت پرداخت اتوماتیک هزینه IEEE و یکپارچه شدن سیستم، به منظور شارژ حساب و پرداخت هزینه IEEE خود بایستی در سایت جدید حساب کاربری ایجاد نمایید. لازم به ذکر است کاربران گرامی با حساب های کاربری که قبل از بهمن ماه 97 در سایت قدیمی ایجاد نموده بودند، نمی توانند به حساب خود در سایت جدید وارد شوند و ضروری است که حساب جدید ایجاد نمایند.

 

مراحل ثبت نام / تمدید عضویت در IEEE
خدمات UPay پرشین دانشجو
بدون واسطه

دیگر نیاز به ثبت سفارش و انتظار جهت پرداخت توسط ما نیست. خودتان پرداخت کنید.

شارژ آنلاین حساب

شارژ حساب به قیمت لحظه ای دلار توسط درگاه آنلاین بانکی

پنل کاربری

مشاهده گزارش عملکرد حساب و ریز تراکنش ها در پنل کاربری

پرداخت آنی

زمان در دستان شماست! بلافاصله پس از پرداخت سفارش شما انجام خواهد شد.

به منظور استفاده از تمامی امکانات سامانه UPay همچون افزایش موجودی، مشاهده تراکنش‌ها، انجام اتوماتیک پرداخت‌ها و.... می‌بایست در ابتدا از قسمت ورود/عضویت به حساب کابری خود در سایت وارد شوید‎.‎
خدمات IEEE
پرداخت هزینه IEEE
عضویت دانشجویی/ حرفه ای